Trhací nýty

Trhací nýty se skládají z trnu a těla nýtu. Tyto části trhacího nýtu mohou být vyrobeny z různých materiálů. Zanýtováním trhacího nýtu je vytvořen pevný (nerozebíratelný) spoj. Nespornou výhodou trhacích nýtů je, že pro spojení materiálů stačí přístup pouze z jedné strany.
V naší nabídce naleznete trhací nýty z hliníku, nerezu, oceli či mědi. Trhací nýty lze rozlišovat také podle typu použité hlavy. Náš sortiment obsahuje trhací nýty s plochou hlavou, s velkou hlavou a se zapouštěnou hlavou. Trhací nýt s plochou hlavou je určen pro všestranné univerzální použití, se zapuštěnou hlavou pro takové aplikace, kde je po zanýtování vyžadován hladký povrch a hlava trhací nýtu nepřesahuje povrch materiálu. V případě velkého zatížení lze používat trhací nýty s velkou hlavou, které zajišťují lepší rozložení tlaku, což zabraňuje případnému praskání či deformaci.
Různými úpravami trhacích nýtů vznikají jejich specifické typy určené pro různé použití. Objevit tak můžete trhací nýty vroubkované, rozpěrné, sloupkové, vícesvěrné, těsnící a uzemňovací.
  • AKTUÁLNĚ
  • NOVINKY